MAG-Sign

info- ja reklaammaterjali riputussüsteem -

TOOTEINFO

Alumiiniumist valmistatud profiil on kerge ja lihtsasti paigaldatav.  Profiili kõrgust on mugav muuta, mistõttu ei pea pärast kampaania lõppu profiili laest eemaldama, vaid selle saab silmapiirist kõrgemale tõsta ning vajaduse uuesti langetada.

Võimalused: L-kujulisena tugijalal , T-kujulisena tugijalal , Sirge profiilina lakke, Ristküliku- või ruudukujulisena lakke, Seinale kinnitatuna, Riiulile kinnitatuna .

Standardpikkused: 2 m ja 3 m.

*Profiile on võimalik omavahel ühendada, mistõttu puudub pikkuse piirang.

Standardprofiilile sobivad A6, A5, A4, A3 ja A2 mõõdus PVC taskud. MAG-Sign on võimalik valmistada ka väiksematele PVC taskutele, lähtudes konkreetsest soovist. Taskutele võimalik peale trükkida tekste, pilte ja muud informatsiooni (näiteks "Soodushind", "Kohalik toode"). Lisaks on võimalik riputada MAG-Sign taskuta reklaammaterjal, kui PVC taskut ei soovita. Selleks paigaldatakse metallriba otse reklaammaterjali külge. 

Standardvärv on alumiinium, kuid profiili on võimalik vastavalt soovile värvida igas RAL värvis. MAG-Sign profiili otsakorki on võimalik valida vastavalt soovile kas musta või halli värvi. 

TEHNILINE JUHEND 

Toode kasutuses