Isikuandmete töötlemisest ja kaitsest

Toome välja, millised on meie privaatsuspõhimõtted.

Säilitame Sinu isikuandmeid ainult nii kaua, kuni see on vajalik selle eesmärgi täitmiseks, mille jaoks andmeid koguti ning tegutseda vastavalt seadustele.

Isikuandmete kogumine:

  • ostu, tellimuse või pakkumuse koostamiseks ja kauba saatmiseks. Isikuandmed võivad sisaldada kontaktisiku ees -ja perekonnanime, ettevõtte (sh lähetus-) aadressi, e-posti aadressi, telefoninumbrit, käitumist kliendina, taustainfot, ametit ja teisi sarnaseid andmeid (va. delikaatsed isikuandmed). 
  • veebisaidil küpsiste ehk cookie’de kasutamisel. Üldjoontes on selleks isikustamata andmeid, näiteks sugu, vanus, keele eelistus, isiku liikumine meie kodulehel jms, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda. Samuti veebisaidil Zendesk chat kaudu, mis lubab meelde jätta Sinu poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks nimi, vestlus, keelevalik, veebilehel liikumine jne). 

Kogutud isikuandmete abil saame oma klientidele teada anda uutest toodetest, kampaaniatest ja muudest sündmustest (näiteks messil osalemisest, lahtiolekuajad pühade ajal jms). Samuti on meil võimalik ostu ajaloost vaadata, milliseid tooteid oled juba ostnud ning vastavalt sellele aidata Sul valida sobivaid tooteid. Andmeid kasutame ka selleks, et teada saada, millised tooted on kõige huvipakkuvamad, tehniliste probleemide lahendamiseks, veebilehe turvalisuse säilitamiseks ja teha veebisaidi kasutamine nii Sulle kui ka teistele lihtsamaks. Sealhulgas oleme säilitanud ka Laimincom tööpakkumisele kandideerinud kandidaatide andmed võimalikuks värbamiseks tulevikus. 

Isik, kes ei soovi olla meie uudiskirja listis, saab sellest igal ajal loobuda, klikkides uudiskirja all olevale (nimekirjast) lahkumise lingile. Säilitame ka neid andmeid, et mitte saata uudiskirju neile, kes on meie uudiskirja saamisest loobunud. Samuti, kes ei soovi meie teenuseid ega tooteid, et vältida edasisi pöördumisi. Sul on õigus nõuda enda andmete kustutamist. Sul on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse, selleks tuleb muuta oma veebilehitseja seadeid. 

Kliendi paremaks teenindamiseks võime avaldada teavet üksikute klientide kohta kolmandale osapoolele (näiteks transpordifirma, hankija, majandustarkvara arendaja ja pilveteenuse pakkuja), kes pakub meile tooteid ja osutab teenuseid, seejuures oleme kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena.

Andmeid, mida oleme kohustatud säilitama vastavalt EV õigusaktidest tulenevalt (näiteks raamatupidamisandmed), säilitame vastavalt õigusaktides sätestatud nõuetele. Kui kogutud isikuandmed ei ole enam vajalikud, hävitame või kustutame need turvalisel moel.

Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral saada meile e-kiri aadressil info@laimincom.ee