Ära lase pikanäpumehel oma kaubaga minema jalutada

Varguse hulga vähendamisel (sh varguste ennetamisel) mängivad rolli kauba paigutus, töötaja terav pilk, kui ka kasutatavad turvaseadmed. Ilmselt kõige odavam lahendus on õpetada töötajatele võimalikke vargaid märkama ning varguse takistamist, kuid ka nii võib oluline jääda märkamata.

Teiseks võimaluseks on valida elektrooniline kaubakaitsesüsteem, mis kaitseb kaupu varguste eest ja vabastab seejuures kaupluse töötajate aega klientide teenindamiseks. Valikus on erinevaid lahendusi kaupade, sh seadmete kaitsmiseks. 

Toome siinkohal välja ühe meie kliendi loo, kes kasutab meilt soetatud turvaseadet raamatukogus, et kaitsta lastele mängimiseks mõeldud mängukonsooli. [Vähem, kui kuu aega pärast tellimust ning mängukonsooli turvaseadmega ühendamist toimus vargus, õigemini varguskatse. Seadme alarm andis märku vargusest ning sellele reageeriti koheselt, mängukonsool jäi alles. Varas jõudis vigastada küll turvajuhet, kuid seade jäi alles ning juhtme saime asendatud uuega. 

Siinkohal on oluline märkida, et lisaks tavapärastele (sülearvuti, telefon) on võimalik kaitsta ka näiteks kellasid, arvutimänge, kaameraid, elektroonilisi tööriistu, MP3 –mängijaid, eksponaate jpt, mida saab samal ajal ka käsitleda ja katsetada. Kaubakaitsesüsteemid ei ole vaid telekommunikatsiooni või elektroonika poodidele, neid on võimalik kasutada ka suurkauplustes, apteekides, muuseumides, hotellides, restoranides, kohvikutes, väikekauplustes, juveelipoodides, raamatukogudes jne.

Hinnaliste kaupade puhul tasub koheselt mõelda nende kaitsmise peale, et vältida hilisemaid tekkida võivaid halbu sündmusi.

Võta julgelt ühendust, pakume omalt poolt abi, et leida üheskoos sobiv lahendus just Sulle.